MAFEDA HEALTH TRAVEL AGENCY SAĞLIK TURİZMİ

MAFEDA HEALTH TRAVEL AGENCY  Dünyanın her yerindeki hastalar için, en etkin tedavi yöntemi ve en düşük maliyet seçeneklerini birleştirerek, Türkiye’de tıbbi tedavi alanında en yüksek standartları hastalarına sunmayı taahhüt eden bir uluslararası sağlık turizm firmasıdır. MAFEDA HEALTH TRAVEL AGENCY, profesyonel, güçlü ve deneyimli ekibi ile model sağlık turizmi asistan firmasıdır.

MAFEDA HEALTH TRAVEL AGENCY çatısı altında alanında uzman çok sayıda özel seçilmiş hastane bulunmaktadır. Bu hastane ağı MAFEDA HEALTH TRAVEL AGENCY’nin profesyonel sağlık ekibi tarafından, hastaların bakış açısında değerlendirilerek özenle seçilmiştir.

MAFEDA HEALTH TRAVEL AGENCY hastanın tüm tedavi sürecine hâkim olarak, hastanın en doğru, en iyi hizmet alabileceği doktor ve hastaneleri seçer ve hastanın tercihine sunar. Hastanın hastalığına özel olarak seçtiği doktor ile hasta adına gerekli ön görüşmeyi gerçekleştirir. Türkiye’de ilgili ameliyat ve tedavi için en düşük fiyatı garanti eder. Hastalarımız;  bireysel olarak Hastanelerden alacakları fiyat teklifinden daha düşük bir fiyata MAFEDA HEALTH TRAVEL AGENCY güvencesiyle tedavi olabileceklerdir.

Başka bir ülkede, yabancı bir kültürde sağlık hizmeti almanın zorluklarının farkındayız. Bu nedenle hastalarımızın her zaman "evinde" olduklarını ve asla yalnız olmadıklarını hissetmelerini sağlamak amacıyla tedavilerinin her aşamasında kendilerine eşlik ediyoruz.  MAFEDA HEALTH TRAVEL AGENCY ile güvenli ve stressiz bir medikal seyahat yaşamanızı garanti ediyoruz


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis